Dojarze zatrudnieni tymczasowo

SterWerk poczuwa się do odpowiedzialności wobec dojarzy pracujących u nas tymczasowo. Ponieważ zatrudniamy pracowników z Unii Europejskiej, bardzo ważne są otwarte stosunki z pracownikami. SterWerk jest wszakże nie tylko pracodawcą, ale zarazem też spółdzielnią mieszkaniową, przewodnikiem po urzędach, pracownikiem socjalnym itd. Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli zadowoleni
i mogli się dzięki temu w pełni skupić na pracy, bo wiemy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

Wszyscy pracownicy tymczasowi są zatrudnieni i opłacani przez SterWerk i tak też pozostanie. SterWerk wypłaca dojarzom co tydzień wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi przepisami układu zbiorowego pracy (CAO), zapewniając im niezbędną pomoc i załatwiając wszystkie formalności związane z mieszkaniem, ubezpieczeniem zdrowotnym, składkami emerytalnymi, zasiłkiem rodzinnym itd.

Większość dojarzy ze SterWerk pracuje u stałego zleceniodawcy, ponieważ jak nikt inny rozumiemy znaczenie ciągłości zatrudnienia w gospodarstwach mlecznych, ale także dla samych dojarzy. Oznacza to, że dopóki dojarz dobrze wykonuje swoją pracę, może mieć pewność zatrudnienia na dłuższy czas.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Oczekujemy pozytywnego nastawienia, wysokiego stopnia odpowiedzialności i elastyczności. Nie ma u nas miejsca na nadużywanie alkoholu i narkotyków, dlatego skutkuje to zawsze zwolnieniem z pracy w trybie natychmiastowym.

Oczekujemy też, że nasi pracownicy tymczasowi będą gotowi pracować w dni świąteczne, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

 

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: 0493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl