N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Pracownik fizyczny na farmie

Pracownik fizyczny na farmie: myślisz, że to praca dla ciebie? Zatem skontaktuj się z agencją zatrudnienia Sterwerk! Nasi klienci w Holandii poszukują regularnie dojarzy i opiekunów jagniąt. Lubisz pracować ze zwierzętami i odpowiada ci praca za granicą? Zareaguj natychmiast, zarejestruj się u nas lub wyślij nam swoje CV.

Pracownik fizyczny na farmie: wiele miejsc pracy

Jako pracownik fizyczny na farmie masz możliwość objąć różne funkcje. Możesz np. zatrudnić się jako dojarz lub opiekun jagniąt.  Mamy regularnie wiele ofert pracy dla dojarzy w większych firmach, które chcą zlecić udój, przeważnie na zasadzie ustrukturyzowanej. Możesz pracować na farmie przez cały rok. Jeśli twój pracodawca i ty, jesteście obaj zadowoleni, zapewnimy w miarę możliwości, byś pozostał w firmie, która już cię zatrudniła.

Stała osoba kontaktowa udzielająca informacji nt. pracy i pobytu za granicą

Zamierzasz pracować jako pracownik fizyczny na farmie w Holandii? Udzielimy Ci wcześniej informacji na temat życia i pracy w danym kraju. Przydzielimy ci także jedną stałą osobę do kontaktu, abyś mógł zadać jej nasuwające ci się na myśl pytania.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl