Sterwerk

Wynajem pracowników do holenderskich gospodarstw mlecznych

SterWerk rozpoczął działalność w 2001 r., mając za cel uzupełnianie czasowych braków kadrowych na poziomie produkcji. Rolnicza przeszłość założycieli sprawiła, że już po krótkim czasie akcent przesunął się na branżę rolną.

Zapotrzebowanie na dojarzy do jednego z największych gospodarstw mlecznych w Holandii doprowadziło do wyspecjalizowania się w branży mlecznej, przede wszystkim na dojeniu krów i kóz.

Zarówno większe, jak i mniejsze gospodarstwa mleczne już od wielu lat potrafią nas znaleźć, powierzając dojenie w całości lub częściowo SterWerk. SterWerk stara się w miarę możliwości wysyłać tego samego dojarza do każdego dojenia, przez okrągły rok. Zlecanie dojenia zewnętrznej firmie jest w Holandii stosunkowo nowe. Biorąc pod uwagę obecną tendencję do zwiększania rozmiarów gospodarstw, zbliżające się zniesienie kontyngentu na mleko oraz korzyści z dojenia trzy razy dziennie, oczekuje się, że zapotrzebowanie na zatrudnianych dorywczo profesjonalnych dojarzy będzie w nadchodzących latach systematycznie wzrastać.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

 

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: 0493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl