N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Dojarz krów Holandia

Sterwerk ma bogatą ofertę pracy dla przyszłych dojarzy krów w Holandii. Zareaguj natychmiast w internecie lub zapisz się do naszego biura pośrednictwa pracy! Rozumiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że dojenie nie może czekać i lubisz pracować przy krowach i kozach? Przejrzyj naszą ofertę dostępnej pracy dla dojarzy krów. Gwarantujemy, że znajdziesz pracę, która najbardziej Ci odpowiada.

Dojarz krów Holandia: pracy jest dość na cały rok

Jako dojarz krów w Holandii zazwyczaj będziesz miał pracę przez cały rok. Nasi klienci w Holandii często chcą zlecić zadania związane z udojem na zasadzie strukturalnej. Są to często duże firmy. Może się okazać, że jako dojarz krów w Holandii będziesz wykonać pewne zadania przy udoju lub, że będziesz zarządzać całym procesem udoju. Od przyprowadzania zwierząt aż do czyszczenia dojarki po dojeniu; jest wiele możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Jak naprawdę będzie wyglądać twoja funkcja dojarza krów w Holandii będzie między innymi zależeć od twego doświadczenia i zainteresowania. Jesteś ciekaw, co możemy dla Ciebie zrobić? Zapoznaj się z naszą ofertą w internecie i znajdź idealną pracę! Oczywiście, aby uzyskać więcej informacji możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Inne strony

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl