N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Dojarz Oferty Pracy

Ofertę pracy dla dojarzy za granicą znajdziesz w agencji Sterwerk. Zapisz się do nas jeszcze dzisiaj.
Nasze zadanie to więcej niż dopasowanie podań o pracę i ofert zatrudnienia; zorganizujemy ci również zakwaterowanie i zapewnimy ubezpieczenie zdrowotne. Przed rozpoczęciem pracy u naszego klienta, przekażemy ci pierwsze informacje na temat pracy i życia w kraju, w którym masz pracować jako dojarz. Dzięki nam będziesz dobrze przygotowany od początku.

Oferta pracy dla dojarzy: gwarantujemy, że u nas znajdziesz czego szukasz

Sterwerk ma dla ciebie idealną ofertę pracy w zawodzie dojarza. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami w Holandii. To nasi klienci. W wielu przypadkach klienci ci szukają pomocy strukturalnej w całym procesie udoju. Może on obejmować wykonywanie pewnych czynności związanych z dojeniem lub też zarządzanie całym procesem dojenia. Czy lubisz pracę z krowami i kozami i chciałbyś wykonywać ją za granicą? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się bezpośrednio z nami

Jeśli znalazłeś u nas idealnie odpowiadające ci miejsce pracy w zawodzie dojarza i nasz klient jest z ciebie zadowolony..Wówczas staramy się utrzymać twoje miejsce pracy u tego samego zleceniodawcy, tak długo jak jest to możliwe. Regulujemy również systemy urlopów w ten sposób, że będziesz mógł regularnie wracać do domu. Znalazłeś już u nas ofertę pracy w zawodzie dojarza ale masz kilka pytań na ten temat? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl