N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Pracownik farmy mlecznej

Klienci agencji zatrudnienia Sterwerk regularnie poszukują pracowników farmy mlecznej do pomocy na gospodarstwach bydła mlecznego w Holandii czy w Niemczech. Jeżeli chciałbyś pracować przez cały rok i lubisz pracę przy krowach lub kozach, to ta oferta może okazać się czymś  dla Ciebie! Zapisz się do nas jeszcze dzisiaj.

Pracownik farmy mlecznej: jest wystarczająco dużo do zrobienia

Jeżeli chcesz pracować w Holandii lub w Niemczech jako pracownik farmy mlecznej, oferujemy ci pakiet zlecanych usług, który jest zróżnicowany. Praca w hodowli może obejmować wykonywanie niektórych czynności  związanych z dojeniem lub też zarządzanie całym procesem dojenia : od przyprowadzenia zwierząt do dojenia do oczyszczenia dojarki na koniec dojenia. Wszystkie te czynności mogą stanowić część twoich obowiązków.W przypadku, gdy twoja praca podoba ci się a klient jest również z niej zadowolony, staramy się zatrzymać cię jak najdłużej  u tego samego pracodawcy.

Dobre przygotowanie od samego początku

Jedziesz po raz pierwszy do pracy jako pracownik farmy mlecznej w Holandii lub w Niemczech? Abyś był do niej dobrze przygotowany od samego początku, udzielimy Ci wcześniej informacji na temat życia i pracy w Holandii lub w Niemczech. Chcesz wiedzieć więcej o dostępnych wolnych stanowiskach pracy i o naszej metodzie pracy? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
Fax: +31 (0)493 52 95 84
E.mail: info@sterwerk.nl