N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Praca na farmie krów w Holandii

Chcesz pracować na farmie krów w Holandii i lubisz pracę z krowami? Za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej Sterwerk szybko i łatwo znajdziesz pracę, która najlepiej ci odpowiada! Nasi klienci regularnie poszukują dojarzy. Obojętne czy masz doświadczenie w tej dziedzinie czy  też chcesz dopiero je zdobyć.  Zareaguj natychmiast i zarejestruj się u nas!

Praca na farmie krów w Holandii: zawsze jest coś do zrobienia

Praca na farmie krów w Holandii jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby pracować cały rok. Za naszym pośrednictwem możesz łatwo znaleźć pracę przy udoju na zasadzie ustrukturyzowanej. Lubisz pracę z krowami i wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że mleko nie może czekać? Zatem praca dojarza to coś dla ciebie. Pakiet zlecanych usług jest zróżnicowany. Praca dojarza może obejmować wykonywanie niektórych czynności  związanych z dojeniem lub też zarządzanie całym procesem dojenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy na farmie krów w Holandii: skontaktuj się z nami

Praca na farmie krów w Holandii to coś dla Ciebie? Wyślij do nas swoje CV. Możesz również zarejestrować się u nas natychmiast. Odpowiemy na każde twoje pytanie. Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl