N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Praca na farmie

Jesteś zainteresowany pracą na farmie: lubisz pracę dojarza przy krowach i kozach lub zajmowanie się jagniętami? Zapisz się do naszej agencji pośrednictwa pracy tymczasowej Sterwerk . U nas znajdziesz nie tylko odpowiednią pracę. Zapewnimy ci również niezbędne informacje, abyś był dobrze przygotowany zanim zaczniesz pracę; od informacji na temat życia i pracy w Holandii do znalezienia ci zakwaterowania i załatwienia ubezpieczenia zdrowotnego. Zajmiemy się tym za ciebie.

Praca na farmie: klienci w Holandii

Jeżeli podoba ci się praca w gospodarstwie, rzuć okiem na naszą ofertę pracy dla dojarzy krów i opiekunów jagniąt w Holandii. Regularnie poszukujemy  opiekunów jagniąt, którzy chcą pracować w okresie okołoporodowym i opiekować się  jagniętami po porodzie (okresy szczytu aktywności rozpłodowej). Nasi klienci poszukują ludzi, którzy chcą podjąć się udoju na ustrukturyzowanej zasadzie. Praca jako dojarz obejmuje wykonywanie pewnych czynności  związanych z dojeniem lub też zarządzanie całym procesem dojenia krów lub kóz.

Więcej informacji na temat dostępnych funkcji

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat pracy w gospodarstwie rolnym za pośrednictwem naszej agencji pracy! Oczywiście możesz również odpowiedzieć zaraz na wolne miejsce pracy, lub zarejestrować się w naszej agencji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Kto wie, być może wkrótce będziesz pracować w gospodarstwie rolnym.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl