N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Praca na farmie za granicą

Chcesz pracować na farmie za granicą: Agencja zatrudnienia Sterwerk umożliwi ci to, załatwi zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne. Podczas pracy za granicą, ważne jest, aby regularnie wracać do domu. Dlatego też my zajmujemy się wspólnym ustalaniem okresów urlopowych. Zarejestruj się u w naszej agencji pracy!

Praca na farmie za granicą : jest wystarczająco dużo do zrobienia

Pracujesz jako dojarz lub opiekun jagniąt i wydaje się, że praca na farmie za granicą to coś dla ciebie? Nasi niemieccy i holenderscy klienci regularnie szukają dodatkowej siły roboczej przy pracy w gospodarstwie. Poszukują regularnie opiekunów jagniąt, którzy mogą w okresie okołoporodowym i po porodzie (szczyt aktywności rozpłodowej) wspomóć stały zespół opiekunów. Poszukują również dojarzy. W tym przypadku chodzi  często o pracę niezmienną, przez dłuższy okres czasu. Praca ta może się różnić: od wykonania zadań wokół udoju do samodzielnego zarządzania całym procesem dojenia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Chciałbyś pracować przez cały rok i lubisz pracę przy krowach lub kozach? Rozważ zatem możliwość pracy w gospodarstwie za granicą. Odwiedzając naszą stronę Internetową,  zorientujesz się szybko i łatwo w dostępnych ofertach pracy. Możesz też skontaktować się z jednym z naszych pracowników, aby uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl