N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Dojarz Praca za Granica

Jeżeli chcesz pracować jako dojarz za granicą, zrób to za pośrednictwem naszej agencji pracy tymczasowej, Sterwerk. Regularnie poszukujemy dojarzy kóz i krów dla naszych klientów w Holandii.

Praca dojarza za granicą: dobre przygotowanie od samego początku

Jeśli będziesz pracować jako dojarz za pośrednictwem naszej agencji pracy tymczasowej, gdyż szukasz pracy za granicą, postaramy się, byś był do niej dobrze przygotowany od samego początku. Zostanie ci przypisana stała osoba kontaktowa, która odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania. Udzielimy ci również informacji na temat życia i pracy w Holandii, abyś się dowiedział czego się spodziewać na nowym miejscu pracy. Co więcej, możemy również zorganizować ci zakwaterowanie. Jeżeli jeszcze nie masz ubezpieczenia zdrowotnego, możemy ci je załatwić.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej: skontaktuj się z nami!

Chcesz podjąć pracę za granicą jako dojarz? Szybko ci ją zapewnimy! Rozumiesz, że mleko nie może czekać i lubisz pracę przy krowach czy kozach? W takim razie, praca przy dojeniu krów (lub innych zwierząt) za granicą, to najprawdopodobniej coś dla ciebie! Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. Chętnie odpowiemy na twoje pytania!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl