N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Dojarz Zarobki

Jeśli będziesz pracować jako dojarz za pośrednictwem naszej agencji pracy tymczasowej Sterwerk, możesz liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie. Nasi zleceniodawcy w Holandii to większe firmy, które chcą zlecić udój na ustrukturyzowanej zasadzie. Zapisz się do nas jeszcze dzisiaj i prześlij nam swój życiorys!

Zarobki dojarza: będziesz otrzymywał wynagrodzenie miesięczne

Jeżeli będziesz pracował jako dojarz w Holandii, będziesz zawsze otrzymywał tygodniowe wynagrodzenie wg holenderskiego układu zbiorowego pracy dla tego sektora. Oznacza to, że będziesz otrzymywał takie samo wynagrodzenie, co wszyscy inni pracownicy danego klienta.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

Jeśli zamierzasz pracować jako dojarz w Holandii, możesz liczyć na godziwe zarobki. Jedziesz do pracy za granicą po raz pierwszy? Udzielimy Ci wcześniej informacji na temat życia i pracy w Holandii i w Niemczech. Tak, abyś wiedział z wyprzedzeniem, czego można się spodziewać na nowym miejscu pracy. W razie potrzeby możemy również zorganizować ci  zakwaterowanie. Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie i naszej metodzie pracy? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl