N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Praca na farmie w Holandii

Praca na farmie w Holandii jest dla wielu osób pożądanym rozwiązaniem. Chciałbyś pracować cały rok i lubisz pracę przy krowach, kozach lub jagniętach? W takim razie, Sterwerk ma dla ciebie zajęcie jakiego szukasz! Jesteśmy więcej niż tylko agencją pracy tymczasowej. Jeśli podejmiesz pracę u jednego z naszych klientów w Holandii, możemy również zorganizować ci zakwaterowanie i załatwić ubezpieczenie zdrowotne. Nie będziesz musiał się tym martwić, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć pracę natychmiast.

Praca na farmie w Holandii : wiadomo czego oczekiwać

Będziesz pracował w holenderskim gospodarstwie po raz pierwszy? Udzielimy Ci wcześniej informacji na temat życia i pracy w tym kraju. Tak, abyś wiedział wcześniej, czego możesz się spodziewać i  jakie tam panują zwyczaje. Praca za granicą jest atrakcyjna, ale często oznacza również, że twoi przyjaciele i rodzina tracą cię z oczu na jakiś czas. Uważamy, że regularny powrót do domu jest zatem ważny. Dlatego w miarę możliwości opracowujemy i wprowadzamy systemy urolopowe.

Zareaguj jeszcze dziś

Zamierzasz pracować w holenderskim gospodarstwie u jednego z naszych klientów a nurtują cię jeszcze jakieś pytania ? Otrzymasz od nas dane stałej osoby kontaktowej, której będziesz mógł zadać te pytania. To bardzo proste. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, zareaguj już dziś!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
Fax: +31 (0)493 52 95 84
E.mail: info@sterwerk.nl