N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Praca na farmie od zaraz

Chcesz rozpocząć pracę na gospodarstwie w Holandii czy w Niemczech od zaraz? Skontaktuj się z naszą agencją pracy Sterwerk, rejestrując się za pośrednictwem formularza internetowego! Zarówno dojarze jak i opiekunowie jagniąt znajdą u nas regularnie oferty pracy natychmiastowej, a więc nie czekaj.

Praca na farmie od zaraz: zapewnimy ci szybkie rozpoczęcie pracy

Pracę w gospodarstwie możesz zacząć natychmiast. Dołożymy wszelkich starań, by ci to umożliwić. Naszym zadaniem nie jest tylko dostosowanie ofert pracy do poszukujących zatrudnienia, ale również zorganizowanie zakwaterowania i zawarcie dla pracowników ubezpieczenia zdrowotnego. Oferujemy pracę w gospodarstwie w Holandii lub w Niemczech. Jeśli masz zamiar pracować w tych krajach po raz pierwszy, przekażemy ci wcześniej informacje na temat życia i pracy w tych krajach. Ponadto, uzyskasz od nas dane stałej osoby kontaktowej, która zajmie się twoją sprawą. Nie wahaj się skontaktować z nami w razie pytań.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

Lubisz pracę przy krowach, kozach czy jagniętach i chcesz od razu zacząć pracę w gospodarstwie za granicą? Przejdź do działania i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanej pracy i naszej metody działania!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl