N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Dojarz krów

Agencja pracy Sterwerk to adres, pod który musisz trafić jeśli poszukujesz pracy w zawodzie dojarza krów. Możesz zarejestrować się u nas łatwo i szybko, i wysłać do nas swoje CV; jeśli znajdziemy ci odpowiednią pracę, skontaktujemy się z Tobą! Oprócz ofert pracy dla dojarzy krów, mamy też kilku klientów, którzy poszukują opiekunów jagniąt. Praca za granicą pociąga cię i chcesz pracować jako dojarz krów? Masz gwarancję, że u nas znajdziesz idealną pracę!

Dojarz krów: pracujesz cały rok w Holandii

Jako dojarz krów pracujesz zwykle przez cały rok. Mamy klientów w Holandii, którzy poszukują pracowników do dojenia krów lub kóz na zasadzie strukturalnej. Praca może obejmować tylko wykonanie określonych zadań, choć też może ci zostać powierzone zarządzanie całym procesem udoju. Na czym dokładnie będzie polegała twoja praca jako dojarz krów, będzie zależało między innymi, od twego doświadczenia.

Dalsze informacje i kontakt

Jeśli zamierzasz pracować dla nas jako dojarz krów w Holandii, otrzymasz od nas wcześniej informacje nt. pracy i pobytu w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy jako dojarz krów, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl