N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Praca na farmie krów Holandia

Jeśli chcesz pracować na holenderskiej farmie krów, zgłoś się do agencji zatrudnienia Sterwerk. Zarejestruj się już dziś, by znaleźć pracę, która najbardziej Ci odpowiada! Zrobisz to bardzo szybko i łatwo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Po jednym kliknięciu będziesz zarejestrowany do pracy, którą sobie wybrałeś.

Praca na farmie krów Holandia: najczęściej w większych gospodarstwach

Nasi holenderscy klienci proponują często pracę na zasadach strukturalnych w większych firmach, dla dojarzy, którzy chcą przejąć szereg zadań związanych z udojem. Jeśli podoba Ci się ta praca, a i nasz klient jest z ciebie zadowolony, postaramy się przedłużyć umowę, tak abyś przez dłuższy okres czasu pozostał na tym samym miejscu pracy. Zdajemy sobie sprawę, że chcesz wracać regularnie do domu i bierzemy to pod uwagę; Dlatego w miarę możliwości ustalamy systemy urolopowe.

Organizujemy zakwaterowanie i załatwiamy ubezpieczenie zdrowotne

Jeśli zamierzasz pracować na holenderskiej farmie krów, w razie potrzeby, zorganizujemy ci  zakwaterowanie. Miejsce zamieszkania zazwyczaj znajduje się nie dalej niż 15 km od miejsca pracy. Nie masz ubezpieczenia zdrowotnego? W takim razie zapewnimy ci je, dzięki czemu będziesz mógł od razu rozpocząć pracę. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami! Być może niebawem będziesz pracował na Holenderskiej farmie krów.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl