N

Regularne Urlopowe

N

Cotygodniowe płatności, zawsze na czas.

N

Oferty pracy na minimum rok.

Dojarz praca

Jeśli szukasz pracy w zawodzie dojarza w Holandii, przejrzyj dostępną ofertę naszej agencji pracy tymczasowej, Sterwerk. U nas znajdziesz wiele ofert pracy w zawodzie dojarza w  większych gospodarstwach, które chcą zlecić udój na ustrukturyzowanej zasadzie. Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy jako dojarz? Dzisiaj już możesz łatwo i szybko zapisać się do naszego biura wypełniając formularz on-line!

Dojarz: wachlarz różnorodnych zadań i obowiązków

Lubisz pracę przy krowach czy kozach i rozumiesz, że mleko nie może czekać ? W takim razie, praca dojarza w Holandii to najprawdopodobniej coś dla ciebie. Zatrudnienie jako dojarz na zlecenie  obejmuje różne warianty pracy : od samego dojenia jako jednej z czynności całego procesu aż do samodzielnego zarządzania całym procesem dojenia: od przyprowadzenia zwierząt do dojenia do oczyszczenia dojarki na koniec dojenia. Wszystkie te czynności mogą stanowić część twoich obowiązków.

Długoterminowa praca dla tego samego zleceniodawcy

Przed rozpoczęciem pracy dojarza dla jednego z naszych klientów, przekażemy ci pierwsze informacje na temat pracy i życia w Holandii, tak, abyś się dowiedział czego możesz się tam spodziewać. W przypadku kiedy praca dojarza ci się podoba, i nasz klient jest również z ciebie zadowolony, postaramy się, abyś pracował dla niego- w tym samym miejscu – tak długo, jak to możliwe. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego sposobu pracy i naszej metody funkcjonowania, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko ( wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Numer telefonu

Wiadomość

Leegveld 7 5753 SG Deurne

Sterwerk B.V.

Leegveld 7
5753 SG Deurne
Nederland

Telefoon: +31 (0)493 52 93 26
E.mail: info@sterwerk.nl